GalaBet Megaways Mega Win Part 2 Turnuvası

Bu yazımızda, GalaBet Megaways Mega Win Part 2 Turnuvası konusunu detaylı bir şekilde açıklayacağız.

GalaBet Megaways Mega Win Part 2, dünyanın en büyük sağlayıcısı olarak kabul edilen Pragmatic Play’in GalaBet’e özel düzenlediği bir turnuva. Bu turnuva ilk olarak Megaways Mega Win olarak gerçekleştirildi ve toplam 200.000₺ nakit ödül havuzuna sahipti. Turnuva tamamlandıktan sonra üyelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu kez Megaways Mega Win Part 2 adıyla tekrar başlatıldı. Üstelik bu kez çok daha fazla bir ödül havuzuna sahip.

Megaways Mega Win Part 2 Ödülü Ne Kadar?

Yeni turnuvanın toplam ödül havuzu 200.000₺ nakit + 6.000 Free Spin

Turnuva Tarihleri Nelerdir?

19 Ocak 2023’te saat 10:00’da başlayan turnuva, 29 Ocak 2023 saat 23:59’a kadar devam ediyor. Bu tarihler arasında turnuvaya katılım sağlayabilir ve birbirinden kazançlı nakit ödüllerden pay alabilirsiniz.

Turnuva Nasıl Kazanılır?

GalaBet Megaways Mega Win Part 2 turnuvasına katılmak oldukça kolay. Kazanmak için yapmanız gereken şey, tek çevrimde en fazla çarpanı toplamak. Kurallar gereği turnuvadaki minimum bahis değeri 1 TL olmak zorunda. Böylelikle slot turnuvasında sıralamaya girip en yüksek ödüllerden yararlanabilirsiniz. Turnuvada herhangi bir haksızlığa mahal vermemek adına iki veya daha fazla oyuncunun aynı puanla bitirmesi durumunda, ilk puanı tamamlayan yüksek ödülü alır.

GalaBet Turnuvası Katılımcı Oyunlar Hangileri?

GalaBet Megaways Mega Win Part 2 Turnuvası, Pragmatic Play’in en sevilen ve en çok kazandıran Megaways oyunlarında geçerlidir. Bu oyunları şu şekilde listeleyebiliriz. Fury of Odin Megaways, Spin & Score Megaways, Muertos Multiplier Megaways; Floating Dragon Megaways, Wild West Gold Megaways, Extra Juicy Megaways, Elemental Gems Megaways; Crystal Caverns Megaways, Big Bass Bonanza Megaways. Chilli Heat Megaways, 5 Lions Megaways, Buffalo King Megaways. Power of Thor Megaways, Madame Destiny Megaways, Christmas Carol Megaways. Curse of the Werewolf Megaways. The Dog House Megaways, Starz Megaways, Great Rhino Megaways.

GalaBet Turnuvası Ödül Dağılımı Nasıl?

Turnuva sonucunda birinci olan katılımcı 50.000 TL nakit ödül kazanıyor. İkinci olan katılımcı 30.000 TL’nin, üçüncü olan katılımcı ise 20.000 TL’nin sahibi olacak. Sıralamaya giren ilk 250 kişinin hangi nakit ödülleri ve Free Spinleri kazanacağını detaylı olarak görmek için GalaBet’in sitesini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir